Konser ve fuar güvenliği ;

Deneyimli ve donanımlı kadrosu ile ZİRVE 20 Güvenlik, Denizli'de özel güvenliğin kalitesini belirler. Fuar ve konser alanlarındaki sorunsuz işleyişi ile içiniz rahat, konuklarınız layıkıyla ağırlanmış ve başınızın ağrımadığı bir etkinlik geçirirsiniz. Bu gibi güvenlik hizmetlerinden yararlanmak için bir telefon kadar uzağız...
0505 398 49 01
ÖZEL VE YAKIN KORUMA HİZMETLERİMİZ;
Silahlı ve silahsız personellerimiz, Gerekli sertifika ve izin belgelerine sahip, Tecrübeli, diksiyonu düzgün, farkındalığı yüksek, öngörüsü gelişmiş, iletişim becerisi olan ve İlk yardım konusunda eğitimli olup, değişen şartları hızla analiz ederek gerekli önlemleri alır ve buna uygun hareket eder.
Yakın koruma hizmetinden faydalanmak isteyen kişi, gerek yaya gerek araçla saat farkı gözetilmeden, konusunda uzmanlaşmış, özel eğitimli ZİRVE Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri; ekibince, 7 gün 24 saat takip edilerek, oluşabilecek tüm tehlikelere karşı korunur.
0505 398 49 01
denizli-zirve-20-ozel-guvenlik (12)
v.i.p koruma güvenlik
Silahlı veya silahsız eğitimli tecrübeli personlimizle yakın koruma hizmeti vermekteyiz,özel güvenlik Personelimiz yakın koruma eğitimleri almış olup vip koruma hizmetlerimiz ile herzaman bir telefon kadar uzağız..
0505 398 49 01

ŞANTİYE GÜVENLİĞİ HİZMETLERİMİZ;

İnşaat şantiyesi, konut, yol, metro, baraj, liman ve köprü gibi tesisler üreten kuruluşlar ile bu yapılara doğrudan ya da dolaylı olarak girdi üreten tüm sanayi kuruluşlarını kapsayan çok geniş bir sektördür. Gerek can güvenliği, gerekse inşaat malzeme ve ekipmanlarının hırsızlığı, yağma, sabotaj, mala zarar verme gibi suç ve hareketlerden koruma amacı ile ZİRVE Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri tarafından verilen şantiye güvenliği hizmeti, özellikle hassas olduğumuz bir konudur.
0505 398 49 01
Siz Maçınızı Seyredin, Biz Güvenliğinizi Sağlarız…
Spor karşılaşmalarında ve sportif faaliyetlerde yöneticilerin ihtiyaç duyacağı güvenlik sistemleri ve kalifiye güvenlik personeliyle özel güvenlik ihtiyacını karşılayıp;

Spor organizasyonu ve Maçlarda Genel asayişin sağlanması, davetsiz seyircilere veya istenmeyen maddelere karşı davetiye/bilet ve müsabaka giriş kontrolü, seyirci yönlendirme, kalabalık kontrolü, sporcuların ve spor malzemelerinin korunması amacıyla gerekli tedbirleri almak suretiyle spor salonları ve stadlarda profesyonel güvenlik hizmeti vermekteyiz.

0505 398 49 01
Site güvenliği
Hepimizin huzurlu olup kendimizi güvende hissetmeyi en çok istediğimiz yerdir yuvamız. Güvenliğini sağladığımız sitenin öncelikle risk analizi yapılarak riskli bölgeler belirlenip elektronik güvenlik sistemi kurulur.

Siteye giriş çıkışlar kontrol altına alınarak site sakinleri dışında izni olmayan kişilerin siteye giriş ve çıkışları engellenir. Dışardan gelen misafirler site girişinde durdurularak nereye geldiğinin bilgisi alınır. Ziyaret etmek istediği kişi aranarak onayı alınır ve sonrasında siteye girişine izin verilir. Bu gibi her türlü güvenlik hizmetleri için iletişim bilgisinden bizlere ulaşabilirsiniz...

0505 398 49 01
Okul güvenliği
ZİRVE 20 Özel Güvenlik okul güvenliği hizmetini öğrenci, öğretmen ve okul çalışanları gibi kişilerin ve bu kişilerin birbirlerine karşı tavırları gibi çevresel faktörleri içermekle birlikte, fiziksel koşulları da kapsamaktadır.

Güvenli okul konseptini benimsemiş firmamız uzman güvenlik personel kadrosuyla daha güvenli okullar oluşturarak daha güvenli yarınların temeline katkıda bulunmaktan gurur duyar.

0505 398 49 01
Otel güvenliği
Turizm sektöründe faaliyet gösteren otellerde, konuklarına kendini evinde gibi rahat ve güvende hissettirmek müşteri memnuniyeti açısından ZİRVE Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri’ nin çok önemsediği bir konudur.

Otel Güvenliği Hizmetleri bölümü, otellerde konaklayan misafirlere hissettirmeden her daim yüksek tedbir alarak, onların güvenliğini sağlar. Otellerde çevre güvenliği, giriş çıkış kontrolleri, otopark, araç, bagaj, personel, misafir kontrollerini ve önleyici faaliyetleri uygular.

0505 398 49 01
Fabrika Güvenliği
Hangi sektörde faaliyet gösterirse göstersin fabrikaların da güvenlik bakımından belirli standartları korunması gerekir. Üretim ve sanayi sektörünün lokomotifi olan fabrikalarda üst düzey güvenlik seviyesinin oluşması için bu alanda tecrübeli ve yetkili kişilerin görev yapması çok önemlidir. İşte bu sebeplerle fabrika güvenliği konusunda profesyonel destek almak istediğinizde, güvenlik sektöründe kaliteli ve memnuniyet odaklı hizmet veren şirketleri tercih etmelisiniz. ZİRVE 20 Güvenlik firmamız, bu sektörde faaliyetlerine başladığı günden bu yana kaliteli ve başarılı hizmet performansı ile yoğun talep görmektedir.
0505 398 49 01
Avm Plaza Güvenliği
AVM güvenliği gerek toplumsal olaylar, gerekse terör olayları yönünden çok ciddi bir iş olup, gerek can ve gerekse mal yönünden büyük kayıpların yaşanabileceği alışveriş merkezlerinde güvenlik konusunda son derece uzman ve profesyonel kadromuz ile hizmet vermekteyiz.
0505 398 49 01
bütün GÜVENLİK SORUNlarınız İÇİN BİZE ULAŞIN
İLETİŞİM